CZAS - nowy projekt Studia Wokalnego UG

fot.

Po sukcesie projektów „Adele songbook” czy „Beat it, ladies! Kobiece interpretacje Michaela Jacksona” Studio Wokalne UG zaprasza na nowy koncert, w którym zachęci do zatrzymania się i przeżycia wyjątkowych muzycznych chwil. Koncert odbędzie się w środę, 8 maja 2024 r., o godz. 19:30. Dla studentów oraz pracowników Uniwersytetu Gdańskiego bilety w promocyjnych cenach!

Artyści zinterpretują i odmienią przez wszystkie przypadki słowo CZAS i w przemyślanej narracji muzyczno-tekstowej postarają się znaleźć odpowiedź na ważne pytania. Pomogą w tym piosenki takich wykonawców jak Natalia Kukulska, Igor Herbut, Anna Maria Jopek, Dawid Podsiadło, Edyta Bartosiewicz, Anna Karwan i wielu innych.

Będzie kameralnie, intymnie, bardzo różnorodnie, a wszystko w koncepcji inspirowanej koncertami unplugged.

Wykonawcy

Studio Wokalne UG w składzie:

Zofia Bełdzińska
Marta Bielawska
Anastazja Klimiuk
Karolina Kluczkowska
Joanna Kovaćs
Michalina Pankiewicz
Amelia Ponikowska
Zuzanna Winter
Paulina Zaborniak
Zuzanna Zaborowska