„Fokus na Archiwum” - konkurs przedłużony

1

Archiwum Uniwersytetu Gdańskiego oraz Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej UG zapraszają społeczność akademicką do udziału w konkursie fotograficznym Fokus na Archiwum.

W dniach 18-22 i 25-29 marca w godzinach od 13:00 do 15:00 Archiwum UG otworzy swoje drzwi dla społeczności akademickiej. W tym czasie będzie można własnym sprzętem fotografować lub filmować magazyny. Powstałe filmy oraz zdjęcia przedstawiające Archiwum i zbiory archiwalne Uniwersytetu należy do 1 kwietnia 2024 r. przesłać na adres archiwum@ug.edu.pl lub dostarczyć do Czytelni Archiwum. Następnie komisja konkursowa wybierze najpiękniejsze prace, z których powstanie wystawa. Archiwum mieści się w budynku Neofilologii na poziomie -1 (pokój R-117 i R-118).

Więcej informacji w Regulaminie.

Organizatorami konkursu są Archiwum Uniwersytetu Gdańskiego oraz Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej UG.

Załącznik Rozmiar
Regulamin 225.53 KB