Koncert charytatywny dla Alinki - zapraszamy już w czwartek!

fot.

Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej UG oraz Parlament Studentów UG zapraszają na wyjątkowy koncert charytatywny, który odbędzie się 14 marca (czwartek) w Klubokawiarni Index przy ul. Polanki 66. Start o godzinie 18:00.

- Zapraszamy na wyjątkowy koncert charytatywny, który organizujemy, aby wspomóc rodzinę naszego kolegi, Piotra, byłego członka Parlamentu Studentów Uniwersytetu Gdańskiego, Senatu UG i Rady Studentów Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej, który na przełomie dwóch minionych dekad bardzo aktywnie działał na rzecz studentów i całej społeczności akademickiej. Piotr niespodziewanie odszedł kilka miesięcy temu i zostawił swoją żonę Polę i córkę Alinkę - piszą organizatorzy wydarzenia.

Alinka jest dzielną i pogodną dziewczynką, która stawia czoła spektrum autyzmu. Ze względu na swoją nieneurotypowość potrzebuje kosztownych terapii, które umożliwią jej lepszy start w dorosłe życie.

Podczas koncertu wystąpią:

• Tymon Tymański
  • Jarosław Janiszewski
  • Brudne Dzieci Sida
  • Podeszfa
  • Tomasz Olszewski
  • Władysław Zaporowski

Więcej o wydarzeniu, artystach oraz formach pomocy Alince można przeczytać TUTAJ.

Oprac. ZP