ZA KULISAMI z Marcinem Miodkiem

MM

Grał Kordiana, Cyberansjera i Howarda Wangerda, teraz wystąpi na scenie w Sali Teatralnej im. prof. Jerzego Limona jako on sam. Zapraszamy na spotkanie otwarte z aktorem Teatru Wybrzeże Marcinem Miodkiem, które odbędzie się 11 marca (poniedziałek) o godzinie 16.30, w Sali Teatralnej w budynku Neofilologii Wydziału Filologicznego.

Z Marcinem Miodkiem o komediowym emploi, pracy nad rolą w teatrze i przed kamerą oraz doświadczeniach zdobytych na trójmiejskiej scenie porozmawiają studenci Wiedzy o teatrze UG. Tematem spotkania będą kulisy powstawania takich spektakli: jak Awantura w Chioggi, Śmierć komiwojażera, Życie intymne Jarosława czy Wesołe kumoszki z Windsoru z fenomenalną rolą Tumana. Padną pytania o pracę na planach seriali Emigracja XD i Camera Cafe. Nowe parzenie oraz o aktywność gościa UG w mediach społecznościowych, czyli kreacji Doktora Pipy.

Spotkanie organizowane jest przez Centrum Teatralne UG oraz Koło Naukowe Teatrologów Brikolaż w ramach cyklu spotkań teatralnych ZA KULISAMI.

Prowadzenie: Elio Słomiński, Hania Klinkosz i Oliwia Owczarek (studenci II roku Wiedzy o teatrze)

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

oprac. MJ/ZP