Wystawy Wydziału Biologii UG. Aplikacja już dostępna!

Zgodnie z ideą Uniwersytetu Otwartego i z myślą o wszystkich, którzy odwiedzają Wydział Biologii UG (szkoły, mieszkańcy Trójmiasta z dziećmi, turyści) stworzona została aplikacja pt. „Wystawy Wydziału Biologii UG” - multimedialny przewodnik, działający na urządzeniach mobilnych opartych na systemach iOS oraz Android.

Znajdziemy w nim wystawy, zbiór kolekcji naukowych i ciekawych punktów na Wydziale Biologii, a także aktualności (łącznie z przekierowaniem do SM), skaner, numerki odsyłające do opisów eksponatów (każdą informację można odsłuchać dzięki nagraniom lektora) – słowem mnóstwo ciekawych treści. Aplikacja jest bezpłatna i dostępna w sklepie z aplikacjami w smartfonie lub tablecie.

Czytaj: https://ug.edu.pl/news/pl/3129/wystawy-wydzialu-biologii-ug-aplikacja-dostepna

Tłumaczenie na Polski Język Migowy zostało zrealizowane w ramach projektu „Dostępny UG – Kompleksowy program likwidacji barier w dostępie do kształcenia dla osób z niepełnosprawnościami”

Nagranie: Bohdan Mroczek

Elżbieta Michalak-Witkowska/Zespół Prasowy UG