Bieg o Puchar Rektora. Trwają zapisy!

Po raz kolejny studenci i pracownicy UG będą mogli spróbować swoich sił w Biegu o Puchar Rektora UG. Już 26 maja na kampusie uniwersyteckim.  - Trasa biegu prowadzi po uliczkach i chodnikach naszego Campusu w Gdańsku Oliwie, dzięki czemu wykorzystujemy naturalne bogactwo jakie posiadamy oraz pokazujemy, że biegać można praktycznie wszędzie. – zapewnia Zastępca Dyrektora CWFiS UG mgr Tomasz Aftański.

Trasa biegu dla kobiet to 1,5 km (jedno okrążenie), dla mężczyzn 3 km (dwa okrążenia).

Od 10:45 do 12:00 będzie można pobrać numer startowy przy Bibliotece Głównej UG. Po biegu mężczyzn o 12:30 przewidziane są pokazy i występy artystyczne studentów.

O 13:10 nastąpi dekoracja zwycięzców i zakończenie wydarzenia.

Na najlepszych studentów, pracowników i doktorantów czekają nagrody, puchary i dyplomy.

Kluczowe jest odebranie o czasie numeru startowego i stawienie się na linii startu.

Bieg
Elwira Romaniuk/ZP