Droga do doktoratu na Uniwersytecie Gdańskim

fot.

Zastanawiasz się nad doktoratem? Chcesz rozpocząć kształcenie w szkole doktorskiej? Zapraszamy na spotkanie w formule online, podczas którego dowiesz się więcej o szkołach doktorskich, kryteriach przyjęć, stypendiach i samorządzie doktoranckim, a także będziesz mieć możliwość zadania pytań na interesujące Cię tematy.

W wydarzeniu wezmą udział: Prorektor ds. Studentów i Jakości Kształcenia dr hab. Arnold Kłonczyński, prof. UG, przedstawiciele Rady Doktorantów UG, Czasopisma „Progress”, Biura Stypendialnego UG i Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej.

Szkolenie skierowane jest do wszystkich, którzy planują rozpoczęcie kształcenia w szkołach doktorskich na UG w najbliższych latach. Mamy nadzieję, że udział w spotkaniu pozwoli ukierunkować działania w taki sposób, aby uzyskanie w przyszłości stopnia doktora stało się łatwiejsze.

6 maja 2024 roku, godz. 13.00-14.00

Kod do spotkania: Qo5zeu