Pierwsze miejsce studentów z UG w Ogólnopolskich Uczelnianych Igrzyskach Zarządzania Projektami

1

Studenci trzeciego roku kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze na Wydziale Ekonomicznym UG pokonali 30 zespołów i zajęli 1 miejsce w Ogólnopolskich Uczelnianych Igrzyskach Zarządzania Projektami.

20 kwietnia br. w Warszawie odbył się finał Ogólnopolskich Uczelnianych Igrzysk Zarządzania Projektami, które organizuje Project Managment Institute (PMI) Chapter Poland. Organizacja PMI jest największą organizacją na świecie certyfikującą profesjonalnych menedżerów zajmujących się zarządzaniem projektami.

W półfinałach wzięło udział 30 zespołów. Do wielkiego finału dostało się 10 z nich, a reprezentacja UG zajęła pierwsze miejsce!

W skład reprezentacji weszli studenci 3 roku studiów stacjonarnych I stopnia na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego studiujący na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze ze specjalnością projekty w biznesie międzynarodowym: Anna Blitek, Celine Haida, Kinga Urbańska, Katarzyna Jankowska i Jakub Piechowski. Opiekunem grupy była dr Joanna Stefaniak z Katedry Polityki Transportowej i Integracji Gospodarczej.

oprac. Julia Bereszczyńska/Zespół Prasowy