Sojusz SEA-EU szuka mentorów do programu Master Research Internships! Spotkanie informacyjne już 12 kwietnia

MRI

Znajdź idealnego stażystę wśród niemal 150 000 studentów sojuszu SEA-EU! We wrześniu br. rusza kolejna edycja programu Master Research Internships, w ramach którego naukowcy mają szansę zaprosić do swoich laboratoriów i pracowni młodych, utalentowanych badaczy. 12 kwietnia o 14:00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie online dla potencjalnych opiekunów staży.

Podczas spotkania naukowcy z Uniwersytetu Zachodniej Bretanii w Breście opowiedzą o różnych formach, jakie może przybrać oferta stażowa. Swoimi doświadczeniami z poprzedniej edycji programu podzielą się opiekunowie staży i studenci z Uniwersytetu w Kilonii. Przewidziano także czas na wszelkie pytania uczestników spotkania.

Oferta skierowana jest do studentów ze wszystkich 9 uczelni SEA-EU. Podobnie propozycje stażu do programu mogą zgłosić naukowcy ze wszystkich dyscyplin i uniwersytetów sojuszu. Przykładowe oferty z poprzedniej edycji można znaleźć na międzynarodowej stronie SEA-EU.

Rejestracja.

Link do spotkania