Uniwersytet Gdański wyróżniony w konkursie Pracodawca Przyjazny Gdańskiej Szkole Zawodowej

1

Uniwersytet Gdański został zgłoszony do konkursu Pracodawca Przyjazny Gdańskiej Szkole Zawodowej przez współpracujący z uczelnią Zespół Szkół Specjalnych nr 2 w Gdańsku. Nagrodę odebrał Prorektor ds. Studentów i Jakości Kształcenia dr hab. Arnold Kłonczyński, prof. UG podczas uroczystej gali w AmberExpo.

Uroczysta gala konkursu Pracodawca Przyjazny Gdańskiej Szkole Zawodowej odbyła się 16 marca w AmberExpo. To wydarzenie, podczas którego gdańskie publiczne szkoły zawodowe nominują pracodawców, którzy znacząco wpływają na ofertę szkoły. Podczas uroczystej gali wszystkim nominowanym wręczane są statuetki, a jeden z nich otrzymuje nagrodę Grand Prix. Uniwersytet  Gdański został zgłoszony przez blisko współpracujący Zespół Szkół Specjalnych nr 2 w Gdańsku, którego uczniowie odbywają  praktyki w naszej uczelni.

Nagrodę dla Uniwersytetu Gdańskiego odebrał Prorektor ds. Studentów i Jakości Kształcenia prof. Arnold Kłonczyński.

Wydarzenie było częścią Gdańskiego Tygodnia Zawodowca, podczas którego odbywają się między innymi dni otwarte szkół, konsultacje ze specjalistami, warsztaty tematyczne i webinaria.

oprac. Julia Bereszczyńska/Zespół Prasowy