Kongres Bliskiego Wschodu od 29 lutego na WNS

KBW logo główne

Instytut Politologii Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza do udziału w I Kongresie Bliskiego Wschodu, który odbędzie się dniach 29 lutego - 1 marca 2024 roku na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego.

Kongres jest organizowany wspólnie z Instytutem Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ, Wydziałem Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW oraz Wydziałem Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM.

W Kongresie weźmie udział 90 prelegentów z 30 ośrodków naukowych w Polsce oraz 3 byłych ambasadorów RP w państwach Bliskiego Wschodu.

Szczegółowy program

Organizatorzy:  Instytut Politologii Uniwersytetu Gdańskiego, Instytut Bliskiego i Dalekiego Wschodu Uniwersytetu Jagiellońskiego, Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego, Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

KBW loga
Załącznik Rozmiar