Sportowa dawka emocji w najbliższy weekend

fot.

Kolejne sportowe emocje zapewnią nam już w najbliższą niedzielę koszykarki i futsaliści z AZS Uniwersytet Gdański. Zapraszamy do kibicowania naszym drużynom!

I liga koszykówki kobiet ponownie na gdańskich parkietach. W niedzielne popołudnie swoje zaległe spotkanie 12. kolejki rozegrają zawodniczki AZS Uniwersytet Gdański. W walce o punkty w ligowej tabeli zmierzą się z rezerwami ekstraklasowego zespołu Bogdanka AZS UMCS Lublin.

Futsaliści AZS Uniwersytet Gdański w rozgrywkach akademickich w miniony weekend wywalczyli awans do turnieju finałowego Akademickich Mistrzostw Polski. Teraz wracają do rozgrywek ligowych i w niedzielą zmierzą się z zespołem KS Gniezno. W spotkaniu rundy jesiennej pomiędzy tymi zespołami padło aż 13 bramek, a mecz zakończył się zwycięstwem KS Gniezno. Zawodnicy AZS UG będą się chcieli zrehabilitować i wrócić do Gdańska ze zwycięstwem i trzema punktami.

I LIGA KOSZYKÓWKI KOBIET

AZS Uniwersytet Gdański - Bogdanka AZS UMCS II Lublin