Festiwal Mitologii Słowiańskiej – czwarta wycieczka z cyklu „Historyczne wakacje z CASiD”

Zapraszamy do udziału w czwartej jednodniowej, sobotniej wycieczce z cyklu „Historyczne wakacje z CASiD”, organizowanej przez Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej we współpracy z Parlamentem Studentów UG, Radą Samorządu Studentów Wydziału Historycznego UG i redakcją „Gazety Uniwersyteckiej”.

Poniżej przedstawiamy szczegóły dotyczące tego wyjazdu.

Wycieczka IV – Owidz (Festiwal Mitologii Słowiańskiej) – 20 sierpnia 2022

W wycieczce mogą wziąć udział studenci, doktoranci i pracownicy UG, a w przypadku niewypełnienia limitu miejsc również członkowie ich rodzin oraz słuchacze GUTW.

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby zakwalifikowane do udziału w wyjeździe otrzymają potwierdzenie w wiadomości e-mail.

Wyjazd o godzinie 8:00 z parkingu przy ulicy Wita Stwosza 58 w Gdańsku (obok budynku, w którym znajdują się m.in. Instytut Logopedii UG i biuro Parlamentu Studentów UG). Powrót tego samego dnia w godzinach wieczornych (wyjazd z Owidza około godziny 18.30, powrót do Gdańska około godziny 20.00).

Program Festiwalu Mitologii Słowiańskiej na sobotę, 20 sierpnia, dostępny jest pod adresem https://www.facebook.com/MuzeumMitologiiSlowianskiej/photos/pcb.410163977759607/3045326042419905

Szczegółowy program wyjazdu może ulegać zmianom z przyczyn niezależnych od organizatorów.

Wszelkie pytania dotyczące wyjazdu należy kierować na adres e-maila: gazeta@ug.edu.pl

Więcej informacji i zapisy na stronie: https://casid.ug.edu.pl/2022/08/08/festiwal-mitologii-slowianskiej-czwarta-wycieczka-z-cyklu-historyczne-wakacje-z-casid/

plakat
ŁB/CASiD