StRuNa-Media 2021 dla Koła Badań Psychologicznych „Experior” z UG

XI finał Ogólnopolskiego Konkursu StRuNa 2021 odbył się na scenie Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Wśród laureatów nagród dla kół naukowych znalazło się Koło Badań Psychologicznych „Experior” z Uniwersytetu Gdańskiego.

Po raz kolejny w ramach konkursu StRuNa 2021 (nazwa pochodzi od pierwszych liter słów Studencki Ruch Naukowy) przyznano nagrody dla kół naukowych za przedsięwzięcia zrealizowane między 1 października 2020 a 30 września 2021 roku.

Z ponad 200 zgłoszeń do finałów zostało nominowanych 21 zespołów, 7 opiekunów naukowych oraz 14 organizacji. Ostatecznie jury zdecydowało o uhonorowaniu statuetkami: 4 projekty w poszczególnych kategoriach tematycznych, 3 organizacje i jednego opiekuna oraz laureata nagrody głównej.

Nagrodę główną dla autorów i promotorów najlepszych projektów naukowych realizowanych zespołowo przez studentów lub doktorantów (kategoria Projekt Roku 2021) otrzymało SKN „Eko-Energia” z AGH w Krakowie.

Przyznano także wyróżnienia dla kół naukowych i zespołów projektowych. W kategorii StRuNa-Media 2021 wyróżniono: Koło Badań Psychologicznych „Experior” z Uniwersytetu Gdańskiego, KN „Second Thoughts” z Uniwersytetu Warszawskiego oraz Koło Naukowe Arabistów z Uniwersytetu Warszawskiego.

Ewa K. Cichocka/Zespół Prasowy UG