Aktualny nabór

Kolejny nabór

Mamy przyjemność ogłosić rozpoczęcie drugiego naboru wniosków do programu Profesorowie wizytujący UG. Od dzisiaj, czyli 14 stycznia 2022 r. do dnia 28 lutego do godziny 12.00 można składać wnioski do konkursu. Wyłonienie zwycięskich wniosków nastąpi do dnia 14 marca br. O wynikach poinformujemy Państwa emailem.

UWAGA ZMIANA! Wyniki II naboru zostaną ogłoszone do 20.03.2022

Planowane jest spotkanie online w formie sesji Q&A, podczas którego postaramy się odpowiedzieć na nurtujące Państwa pytania dotyczące programu. Dokładna data i czas spotkania wraz z linkiem przekazane zostaną w komunikatach pracowniczych.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest złożenie przez opiekuna wizyty wniosku (w załączniku poniżej). Wypełniony wniosek, w wersji polskiej lub angielskiej, składa się w wersji elektronicznej (skan podpisanego wniosku) wysyłając na adres vpo@ug.edu.pl lub w wersji papierowej w Sekcji Obsługi Profesorów Zagranicznych UG (rektorat UG, ul. Bażyńskiego 8, pokój R207).

 

 

Wnioski konkursowe:
Pokaż rejestr zmian

Submitted on czwartek, Listopad 4, 2021 - 12:09 by Patrycja Oprawko Changed on poniedziałek, Marzec 14, 2022 - 19:51 by Dominika Brulińska