Trzy sesje Dydaktycznego Jam Session dla nauczycieli

Organizator wydarzenia:
Centrum Doskonalenia Dydaktycznego i Tutoringu UG
Dodane przez mnieczuja - pon., 07/11/2022 - 08:49

Dydaktyczny Jam Session to forum kreatywnej współpracy nauczycieli różnych specjalności, którego celem jest stworzenie w oparciu o swobodną improwizację utworu dydaktycznego będącego zestawem metod i narzędzi służących realizacji określonego tematu podczas zajęć ze studentami lub będącego rozwiązaniem wyzwania w pracy nauczyciela ze studentami.

Zapraszamy nauczycieli otwartych na wyzwania, poszukiwania nowych ścieżek w pracy dydaktycznej, gotowych na twórczą pracę w interdyscyplinarnym zespole i gotowych dzielić się i czerpać z doświadczeń i pomysłów innych, a przede wszystkim pragnących wspólną, kreatywną pracą tworzyć nową jakość w dydaktyce akademickiej. Wypracowane propozycje rozwiązań będziemy publikować na naszej stronie, jako przykłady dobrych praktyk.

Spotkania będą się odbywały w następujących terminach:

• 17 listopada 2022 r. (Wydział Biologii)
  • 8 grudnia 2022 r. (miejsce zostanie podane w terminie późniejszym)
  • 19 stycznia 2023 r. (miejsce zostanie podane w terminie późniejszym)

Każde z nich to niezależne wydarzenie. Spotkania rozpoczynać się będą o godz. 15:30 i potrwają 2-3 godziny zegarowe.

Zainteresowane osoby prosimy o uzupełnienie formularza zgłoszeniowegohttps://forms.office.com/r/QLL1YxA0R8

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu mailowego (cddit@ug.edu.pl) lub telefonicznego (tel. 58 523-14-19) z Biurem CDDiT.

Jam session