Rusza trzecia edycja Akademickiego Budżetu Obywatelskiego Uniwersytetu Gdańskiego – zgłoś swój pomysł!

Akademicki Budżet Obywatelski Uniwersytetu Gdańskiego (”ABO UG”) to projekt w ramach którego studenci, doktoranci i pracownicy UG już od 2 kwietnia mogą zgłaszać swoje pomysły na rozwój uczelni.

Zgłaszanie projektów odbywa się w formie elektronicznej w portalu studenta lub na stronie internetowej abo.ug.edu.pl.

Na realizację w edycji 2024 przeznaczono pulę środków w kwocie 200 tys. zł, przypadającą w równej wysokości po 100 tys. zł na projekty zgłaszane przez studentów i doktorantów, oraz 100 tys. zł na te zgłaszane przez pracowników.

Na zgłaszanie swoich pomysłów autorzy mają czas do 30 kwietnia br. Koszt jednego projektu nie może przekroczyć kwoty 50 tys. zł. Wnioskodawca ma możliwość zgłoszenia dowolnej liczby projektów.

Głosowanie odbędzie się w terminie od 21 do 28 października, a wyniki poznamy do 07 listopada br.

Regulamin i najważniejsze informacje o projekcie dostępne są na stronie internetowej abo.ug.edu.pl.

Zachęcamy też do zapoznania się z artykułem o trzeciej edycji ABO UG, dostępnym na stronie aktualności UG pod tym linkiem.

2024-04-02
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: wtorek, 2 Kwiecień, 2024 - 10:10; osoba wprowadzająca: Magdalena Nieczuja-Goniszewska Ostatnia zmiana: wtorek, 2 Kwiecień, 2024 - 10:10; osoba wprowadzająca: Magdalena Nieczuja-Goniszewska